Technikum Architektoniczno-Budowlane

im. Stanisława Noakowskiego

Samorząd Uczniowski

Aukcja Chartytatywna na rzecz pomocy Ukrainie

Samorząd Uczniowski TAB zaprasza do wzięcia udziału w aukcji charytatywnej, z której całkowity dochód przekażemy na konto Polskiej Akcji Humanitarnej SOS Ukraina niosącej pomoc na terytorium objętym wojną. Przedmioty, które są przedmiotem naszej aukcji zostały podarowane przez naszych Nauczycieli, Uczniów i Rodziców. Za wszystkie serdecznie dziękujemy.

Jak licytować?

 1. Należy wejść w dyskusję w naszym wydarzeniu na facebooku (wydarzenie przypięte jest na naszym profilu szkolnym facebook/tabwarszawa -> https://fb.me/e/3BRaQrqbm
 2. Proszę zapoznać się z ofertą przedmiotów przeznaczonych na licytację oraz z ceną wywoławczą podaną przy każdym zdjęciu.
 3. Jeśli jakaś oferta Państwa zainteresuje prosimy o zaproponowanie ceny w komentarzu. Chcąc przebić ofertę, należy zaproponować kwotę wyższą niż wcześniejszy licytujący.
 4. Jeśli nie mają Państwo facebooka, to można zapoznać się z ofertą tu:
  • https://bit.ly/aukcjatab2022 [LINK]
  • oraz przysłać proponowaną kwotę mailowo na adres projekty.tab@ gmail.com odpiszemy, z potwierdzeniem Państwa oferty i damy znać, czy jest ona aktualnie najwyższa. Tą drogą mogą także Państwo licytować, jeśli ktoś chciałby zostać anonimowy - wówczas w komentarzu na facebooku pojawi się zamieszczona przez nas informacja o ofercie bez podawania danych oferenta.
 5. Aukcja trwa do niedzieli 10 kwietnia do godziny 23.59.
 6. Ze zwycięzcami skontaktujemy się indywidualnie i umówimy na przekazanie przedmiotu i oraz wpłatę zaoferowanej kwoty.
 7. Zebraną kwotę wpłacimy na konto PAH, a potwierdzenie przelewu zamieścimy na naszej stronie na facebooku.

Zwracamy się także z prośbą o przesłanie linka do naszego wydarzenia na facebooku, aby dać możliwość zalicytowania jak największej liczbie osób. Wierzymy, że każdy z Państwa, który ma możliwość przekazania datku na wybrany przez nas cel, z chęcią zrobi to, a przy okazji zachowa materialny dowód swojego odruchu serca w postaci pięknego przedmiotu. Dobro wraca ze zdwojoną siłą.

Samorząd Uczniowski TAB z opiekunami

Społeczność uczniowska organizuje pomoc dla uchodźców

Drodzy Uczniowie, zbieramy dary dla uchodźców w Ukrainy, którzy uciekają przed wojną. Skupiamy się na produktach dla dzieci - pieluchy, mleka, kaszki, musy owocowe, gotowe dania w słoiczkach. W holu przy Atenie stoi oznakowany karton, do którego wkładamy zebrane produkty.  Dwa razy w tygodniu odwozimy wszystko do centrów pomocy.

Samorząd Uczniowski TAB

Walentynkowa poczta życzeń

Chcesz wysłać komuś romantyczną wiadomość, ale nie masz śmiałości się ujawnić? Daj miły, anonimowy sygnał, że o nim/niej myślisz... Zapraszamy do naszej corocznej walentynkowej poczty życzeń.

Adres naszego samorządowego kupidyna znajdziecie w wiadomości na vulcanie. Walentynki przyjmujemy do środy, 16 lutego. Zostaną one wydrukowane i przekazane adresatom w przyszłym tygodniu po powrocie do szkoły.

Uważnie przeczytajcie zasady zabawy, gdyż tylko walentynki spełniające ustalone kryteria zostaną dostarczone.

Samorząd Uczniowski TAB

Finał naszej zbiórki na WOŚP

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, który wsparli naszą zbiórkę dla WOŚP. Udało nam się zebrać 2000zł.

Jesteście wspaniali!!  #dumnizpomagania

Samorząd Uczniowski TAB

Konkurs Samorządu - TAB w Minecrafcie

Zapraszamy do konkursu dla minecraftowych zapaleńców. Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie, zgłaszajcie się Przewodniczącego  Samorządu Jakuba Pietrzaka lub do opiekunów Samorządu- pani Moniki Popik lub pani Sylwii Stepanenko. Zostaniecie dodani do informacyjnego czatu na TEAMSie i tam w piątek o godzinie 17.00 pojawi się zadanie konkursowe. 

Samorząd Uczniowski TAB