ELIMINACJE SZKOLNE XXXIV OWiUB

16 uczniów w etapie okręgowym OWiUB!
ELIMINACJE SZKOLNE XXXIV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych za nami.

W poniedziałek, 30 listopada br. odbyły się w TAB eliminacje szkolne XXXIV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Z zachowaniem zasad sanitarnych 25 uczennic i uczniów (4 z klas IV, 11 z klas III i 10 z klas II), po wylosowaniu numerów stolików i kodów przystąpiło do eliminacji. Uczniów powitała dyrektor szkoły Pani Katarzyna Mrówczyńska-Majewska życząc wszystkim uczestnikom zakwalifikowania do zawodów okręgowych a potem do finałów ogólnopolskich.

Eliminacje przebiegały w dwóch dwugodzinnych etapach, w których można było uzyskać po 40 punktów, odpowiadając na 20 pytań. Z 25 uczestników aż 16 zakwalifikowało się do kolejnego, II etapu. Uzyskane wyniki ( od 91% do 53%) oraz ponad dwa miesiące przygotowań (eliminacje okręgowe odbędą się 6 marca 2021 r.) dają nadzieję na powtórzenie ubiegłorocznego sukcesu.

Gratulujemy:

• Adamowi Zagajewskiemu, Adrianowi Ciura, Hubertowi Kuliszowi oraz Yuriyowi Nimylovych - klasy IV
  • Maksymowi Kłoczewiakowi, Viktorii Łączyńskiej, Pawłowi Galembie, Dawidowi Lesiakowi, Igorowi Cieniewskiemu, Szymonowi Gniadek, Karolowi Kochowi, Mateuszowi Konopce, Jakubowi Baranowskiemu - klasy III
  • Igorowi Zwierzchowskiemu, Weronice Szymczak, Dominikowi Kowalskiemu -klasy II

Gratulujemy naszemu nieocenionemu Panu Profesorowi Włodzimierzowi Rodziewiczowi. Życzymy powodzenia, wytrwałości i dalszych sukcesów. Trzymamy kciuki!!!

Anna Pieńkowska